תוכנות להורדה

זה לא סוד שכיום רוב הגולשים באינטרנט מורידים את כל התוכנות שנמצאות על המחשב שלהם מרחבי הרשת וכבר לא קונים דיסקים כמו פעם, אך עלינו לשם לב גם לסכנות כאשר אנו מחפשים תוכנות להורדה באינטרנט. במאמר הזה אלמד אותכם מאיפה להוריד את התוכנות, אילו סכנות תמונות בהורדה מאתרים לא אמינים ומה הסכנות בשימוש בקראקים ופאצים ולעקוף את הגבלות התוכנה.

אז מאיפה מורידים תוכנות?

מצאנו מאמר או סיקור על תוכנה שאנחנו רוצים להוריד ואיננו יודעים מאיפה להוריד אותה. כיום יש אלפים של אתרים העוסקים בתוכנות להורדה, ואנו לא יודעים לאיזה אתר לפנות, איזה אתר אמין ולא מכיל וירוסים ואיזו הורדה באמת תעבוד, אנסה להסביר בקצרה מהי השיטה שלי להבדיל בין אתר אמין ללא אמין. אופציה ראשונה היא לפי הדומיין של האתר, אם הכתובת היא ארוכה ומאוחסנת על סאב דומיין יש סיכוי גדול שההורדה תהיה עם וירוסים. אם האתר נפתח דרך פארק אתרים חינמי או דרך אתר המאפשר פתיחה של אתר בחינם, התרחקו מהם כמו מאש! ההורדות מאתרים אילו אינם אמינים ב99% מהמיקרים ונפתחו ע"י ילדים שלא מבינים במיוחד במחשב. לכן, הפקידו לחפש תוכנות להורדה רק באתרים אמינים ומוכרים לכם. הקפידו לבדוק לאיזה אתר מקשר האתר שממנו אתם מורידים. אם האתר מקשר לאתרים כמו RAPISHARE או FILEFLYER וכל אתר המאפשר איחסון קבצים בחינם מומלץ לא להוריד מהם כי יש סיכוי גדול שיכיל וירוסים ורוגלות.

הסכנות בהורדת קראקים לתוכנות

למה לנו בעצם לרכוש תוכנות בכסף, אם בעצם יש מגוון רחב של קראקים באינטרנט שפורצים את התוכנה והופכים אותה לחינמית? רוב הקראקים באינטרנט והפאצים לתוכנות מכילים וירוסים ורוגלות שבסופו של דבר יפגעו לנו במחשב יהפכו אותו לאיטי ולעיתים גם ישביתו אותו עד לפירמוט של המחשב.תוכנות להורדה הקפידו להוריד רק מאתרי היצרן של התוכנה. בנוסף, בכל הורדה שאתם מבצעים בדקו שהאנטיוירוס של המחשב שלכם מעודכן ופועל! לסיכום, לאחר שקראתם את המאמר והבנתם על קצה המזלג מאיפה מורידים תוכנות, מה הסכנות בשימוש בקראקים ובפאצים תוכנו לשמור על המחשב שלכם נקי מוירוסים ועובד כמו שצריך.