תוכנות אבטחה להורדה

COMODO | קומודו
חומת האש של COMODO היא החוצץ בין מזיקים ורוגלות שמנסים לחדור למחשב מרחבי האינטרנט ולשלוח מידע אודות המחשב שלכם החוצה. היא מגנה על המחשב שלכם מפני מזיקים, ומונעת את חדירתם. COMODO נחשב לאחד מחומות האש והאנטי וירוסים המובילים בעולם,הוא חינמי לחלוטין, מהיר, יעיל, אמין ואינו דורש רכישה עתידית. מומלץ ביותר לכל מי שמחפש אנטי וירוס וחומת אש הרמה גבוהה וללא תשלום.
קטגוריה: תוכנות אבטחהלפני 204 שבועות
Glary Utilities
Glary Utilities היא תוכנה חינמית ומהירה הכוללת ממשק נוח לשימוש בעברית אשר כוללת מספר רב של כלים מתקדמים כדי לתקן, להאיץ, להגן ולשמור על המערכת.Glary Utilities מאפשרת לבצע ניקוי קבצי זבל, ניקוי שאריות Registry, מציאת קבצים כפולים, ניקוי הכונן ע"י הסרת קבצים וקיצורי דרך מיותרים, תיקון ערכי הRegistry, הסרת תוכנות לא נחוצות, אופטימיזציה של הזיכרון, איחוי הRegistry, הצפנת קבצים ומחיקה ושחזור נתונים.
קטגוריה: תוכנות אבטחהלפני 204 שבועות
Avira | אנטיוירוס
Avira AntiVir Personal היא תוכנת אנטיוירוס חינמית הנחשבת לתוכנת האנטיוירוס החזקה ביותר המספקת הגנה חזקה בזמן אמת מפני וירוסים, תולעים, תוכנות ריגול, נוזקות ומזיקים נוספים. Avira כוללת כלים מתקדמים וחזקים במיוחד להתמודדות מפני וירוסים ומזיקים שונים.Avira כוללת ממשק פשוט לנוחיותכם.Avira לא לוקחת הרבה משאבים בניגוד לאנטיוירוסים אחרים.בנוסף Avira מתעדכנת על בסיס יומיומי כדי להתמודד נגד הוירוסים החדשים ביותר!
קטגוריה: תוכנות אבטחהלפני 204 שבועות
MalwareBytes | אנטי ספיי
MalwareBytes, או בשמה המלא MalwareBytes Anti-Malware היינה תוכנת אנטי ספייוורים חינמית לחלוטין בעלת יכולות מדהימות במציאת ומחיקת ספייוורים ווירוסים.התוכנה ניתנת בגרסתה החינמית בעלת שתי אפשרויות סריקה - סריקה מהירה וסריקה מלאה, או בגרסתה המלאה בעלת שלושת אפשרויות הסריקה: סריקה מהירה, מלאה וסריקת בזק - סריקה שסורקת רק את התוכנות שרצות לך כרגע על המחשב ועוד מקומות קריטיים במחשב.התוכנה נוחה לשימוש, יעילה ובעלת תרגום לעברית.
קטגוריה: תוכנות אבטחהלפני 204 שבועות
Ad-Aware
Ad-Aware היא תוכנה חיונית לכל גולשי האינטרנט, להגנה על הגולש,היא חוסמת כל פעולה שמנסה להעביר מידע על הרגלי הגלישה שלכם ( SpyWare ), התוכנה תבצע סריקה מלאה ומקיפה במערכת שלכם, כולל דיסק קשיח, רגסטרי, זיכרון וכו.., שבסיומה תציג לכם רשימה מפורטת של קבצים חשודים העלולים לחשוף את פרטיותכם או להזיק למחשב, מתוך הרשימה תוכלו לבחור אילו קבצים להסיר. התוכנה יודעת להסיר מנגנוני פרסומות (popups) הנמצאים בתוכנות פופולאריות חופשיות כגון פיירפוקס, כרום
קטגוריה: תוכנות אבטחהלפני 204 שבועות