תוכנות ניהול מחשב להורדה

windows 10 | וינדוס 10
windows 10, או בעברית וינדוס 10, הינה מערכת ההפעלה המתקדמת ביותר ומכילה פיצרים מדהימים שלא היו קיימים בגרסאות הקודמות. החל מחווית משתמש מדהימה ועד שיפור ניכר בביצועים וינדוס 10 ללא ספק מקבל את התואר של מערכת ההפעלה הנוחה והמתקדמת ביותר! השדרוג עבור כל מי שבבעלותו העתק של מערכת ההפעלה הינו חינמי לחלוטין! אז אם אתם עדיין תקועים עם מערכת הפעלה ישנה יותר, מהרו לעדכן!
קטגוריה: תוכנות ניהול מחשבלפני 114 שבועות
Driver Genius | מציאת דרייברים
התוכנה Driver Genius פותחה במיוחד עבור אוכלוסיית האנשים שאינם מתמצאים במחשבים ואין להם סבלנות להסתבך בכל האינטרנט כדי לחפש את הדרייברים המתאימים לחומרה של המחשב שלהם, התוכנה סורקת לכם את המחשב ונותנת את כל הדרייברים הכי עדכניים עבור החומרה שבמחשב. התוכנה מומלצת במיוחד למי שרוצה לנסות את WINDOWS 8 שבו התמיכה בדרייברים אינה מלאה. בנוסף, כל התקן חיצוני אשר תחברו למחשב התוכנה תזהה ותחפש עבורכם א הדרייבר העדכני ביותר עבור ההתקן.
קטגוריה: תוכנות ניהול מחשבלפני 204 שבועות
אלכוהול 120 | Alcohol 120
תוכנת Alcohol 120% היינה תוכנת צריבה המיועדת לצריבת כל סוגי הקבצים ומתמחה בעיקר בקיבצי IMAGE בניהם ISO, BIN, MDS, NRG ועוד. התוכנה יודעת לדמות כוננים ווירטואליים ולטעון את קבצי הIMAGE כאילו היה הדיסק צרוב במחשב בדומה לתוכנת DAEMON TOOLS. תוכנה זו מעולה, ומומלצת ע"י צוות האתר.
קטגוריה: תוכנות ניהול מחשבלפני 204 שבועות
BurnAware | תוכנת צריבה
BurnAware הינה תוכנת צריבה שמצטיינת בצריבה או בהעתקת דיסקים באיכות מעולה שכוללת מגווון רחב של אפשרויות שעונות לכל משתמש על דרישותיו, בנוסף היא כוללת ממשק משתמש פשוט לשימוש ותומך עברית ושימוש קטן במשאבי המחשב לעומת תוכנות צריבה אחרות. תוכלו לצרוב איתה דיסקים פשוטים ואף דיסקים מסוג HD וBlu-ray בפשטות ובמהירות. BurnAware תומכת בצריבה מרובה, העתקת דיסקים או תיקונים, שחזור קבצים מדיסקים פגומים, מחיקת מידע מתקליטור לצריבה חוזרת ואפשרויות נוספות. למרות שBrunAware
קטגוריה: תוכנות ניהול מחשבלפני 204 שבועות
CamStudio | הקלטת מסך
CamStudio היא תוכנה חינמית לחלוטין שבעזרתה תוכלו להקליט את כל אשר על המסך שלכם ולשמור את התוצאה כקובץ AVI. השימוש בתוכנה CamStudio כמו שצויין חינמי, הממשק שלה נוח מאוד לתפעול וניתן להקליט איזורים מצויימים מהמסך ולא את כולו. מומלץ מאוד!
קטגוריה: תוכנות ניהול מחשבלפני 204 שבועות